Na Bělehrad!!

Slavné zvolání Josefa Švejka bylo určeno paní Müllerové, fitness tým dospělých si to již najisto může říkat po víkendových závodech I.výkonnostní třídy v Brně. V poněkud prořídlém startovním poli si druhým místem vybojoval jistou nominaci na Mistrovství světa, které se na podzim bude konat v srbském Bělěhradě. Moc blahopřejeme!

Tento víkend byl pro týmy trenérského týmu okolo Renáty Myjavcové (Petra Machalíková, Sylva a Nikola Košacké) velni úspěšný. Nejmenší „Krokodýlci“ si získali v sobotu 18.5. srdíčka diváků na Meztinároní přehlídce v Otrokovicích. Tento „aerobní potěr“ je velkým příslibem do let příštích.

Sobota 18.5. v Brně patřila i juniorskému týmu této trenérské líhně. Spolehlivým výkonem se probojoval do finále, kde MINIMICKY Dominika Fialová, Karolína a Veronika Churé, Anička Juřenčáková, Nikola Löbbová, Veronika Hrbáčková, Karolína Chaloupková, Anetka Tkadlecová a Míša Holíková vybojovaly 5.místo. Z našich dvou juniorských týmů byly Minimicky úspěšnější, když juniorky Moniky Váňové skončily šesté.

Minimicky na přehlídce ASPV ve Zlíně

Komentáře jsou vypnuty.

Kontakt
Benešovo nábřeží 1739
760 01 Zlín
telefon: 577 432 079
mobil: 608 751 612
e-mail: stefl.charlie@tiscali.cz
www.AerobikKlubZlin.cz
Naši sponzoři