Nabídka pro děti od září


Aerobik klub Zlín, z.s., nabízí nejen vrcholový sport. Máme kurzy aerobiku pro všechny i mix různého cvičení bez specializace na aerobik, konkrétně

Na Benešově nábřeží jsou vypsány hodny v pondělí v 15 a ve středu v 15,30h. Na Jižních Svazích bude kurz probíhat vždy v úterý 17-18h., začínáme 18.září. Můžete vyplnit přihlášku, k níž souvisí i Váš souhlas s používáním osobních dat, známý jako vyhláška EU – GDPR. Vyplněnou přihlášku pak prosím pošlete na náš mail, aerobikklubzlin@seznam.cz.

Prohlédněte si naši nabídku a pokud vás něco zaujme, můžete vyplnit předběžnou přihlášku, čímž si do 9.září zarezervujete místo v příslušném kurzu.
V prvém zářiovém týdnu je pak nutno přijít osobně, svůj zájem potvrdit vyplněním regulérní přihlášky a podepsat souhlas s použitím osobních údajů (GDPR). Například cvičení na šálách.

Máme samozřejmě i závodní týmy. Pro rok 2018 jsme spojili síly s GASI TEAMem Zlín a vytvořili společný Aerobic Team Zlín. Sdružuje nejlepší závodníky obou klubů od šesti do 25 let. I zde máte dveře otevřené, vyplňte tedy prosím opět předběžnou přihlášku, kterou odešlete na mail aerobikklubzlin@seznam.cz a my Vás pak budeme kontaktovat. Do kolonky „kurz“ napište z á v o d n í.

Komentáře jsou vypnuty.