2012
11.2.2012 - sál Celnice Zlín
Zlínský pohárek 2012 - aerobik
Zlínský pohárek 2012 - HIP HOP

zlínský pohárek 2011 

Monika Váňová 

 wellness 8-12 let 19.2.2011, Praha  

wellness 8-12 let 20.3.2011, Železný Brod 

wellness 12-16 let 20.3.2011, Železný Brod 

Fisaf Open Belgian Championship - cadet 

Fisaf Open Belgian Championship - junior 

Aquila Aerobic & Dance 2011, Kladno 26.-27.3. -11-13 let 

Aquila aerobic  & dance 2011, Kladno 26.-27.3. - 14-16 let 

soutěž B, Pardubice 2.4.-fitness tým 11-13 let

soutěž B, Pardubice 2.4.-fitness tým 8-10 let

wellness týmy, Pardubice 2.4.-I.kategorie

Aquila aerobic  & dance 2011, Brno 8.4. - 14-16 let

wellness týmy, Brno 16.4.-I.kategorie

wellness týmy, Semily 24.9.-I.kategorie

Renáta Myjavcová/Petra Machalíková 

soutěž B, Pardubice 2.4.-fitness tým 11-13 let

wellness týmy, Pardubice 2.4.-II.kategorie

wellness týmy, Brno 16.4.-II.kategorie

soutěž B, Praha 11.6. sport. týmy 11-13 let

soutěž B, Praha 11.6, fitness tým 11-13 let

wellness týmy, Semily 24.9.-II.kategorie

soutěž B, Semily 25.9. sport. týmy 11-13 let

soutěž B, Semily 25.9. singl 11-13 let

Renáta Myjavcová/Sylva Košacká 

Aquila aerobic  & dance 2011, Havl.Brod 15.5. - 17 a více let 

Aquila aerobic  & dance 2011, Kladno 26.-27.3. - 17 a více let 

Aquila aerobic  & dance 2011, Brno 10.4. - 17 a více let

Hanka Odstrčilíková 

wellness týmy, Brno 16.4.-I.kategorie

wellness týmy, Brno 16.4.-II.kategorie

Hip Hop 

Funky Foot, děti fitness 2011

Lil´Crew, děti fitness 2011

Figurky-The Puzzles, Kateřina Mastráková, Drásov 11.6.2011

Lil´Crew, Drásov 11.6.2011

Tiny Crew, Drásov 11.6.2011

Funky Foot, Drásov 11.6.2011

Pink Ladies, Drásov 11.6.2011

Zuzana Šedivá  

soutěž B, Pardubice 2.4.- týmy 11-13 let

soutěž B, Pardubice 2.4.- Nikola Kouřilová - 11-13 let

Sylva Košacká/Renáta Myjavcová 

Fisaf Open Belgian Championship - senior

soutěž B, Praha 11.6, fitness tým 17 a víc let

Veronika a Klára Kalíkovy

soutěž B, Pardubice 2.4.-fitness tým 14-16 let

wellness týmy, Pardubice 2.4.-II.kategorie

wellness týmy, Brno 16.4.-II.kategorie

Simona Hanáková 

wellness týmy, Brno 16.4.-I.kategorie

soutěž B, Semily 25.9.-I.kategorie