ROK 2015
Závody Brno 28-29.3
2. místo
ND Team aerobik trio
Bednáriková Nikola
Janků Terezie
Jakubů Adéla

3. místo
ND Team aerobik trio
Hasíková Vendula
Pečeňová Sophie
Malotová Adéla

3. místo
ND Dance
Bednáriková Nikola
Janků Terezie
Štachová Tereza
Řezníčková Klára
Pečeňová Sophie
Zapletalová Klára
Fujerová Veronika
Ohnutková Karolína

1. místo
AG1 Team aerobik trio
Kloková Evelína
Jahodová Klára
Kubíčková Adéla

2. místo
AG1 Team aerobik trio
Knedlová Kamila
Lohynská Michaela
Vajďáková Julie

1. místo
AG1 Team aerobik group
Kloková Evelína
Jahodová Klára
Kubíčková Adéla
Knedlová Kamila
Lohynská Michaela
Vajďáková Julie

4.místo
AG1 Dance
Kloková Evelína
Jahodová Klára
Kubíčková Adéla
Knedlová Kamila
Lohynská Michaela
Vajďáková Julie
Fojtíková Hana

1.místo
Senior Dance
Cyroňová Zuzana
Bačuvčíková Markéta
Srcháčková Hana
Mičková Anna
Kupcová Jana
Štachová Michaela
Jahodová Klára

9th CZECH AEROBIC OPEN CUP
Od pátku 13.3 do neděle 15.3 se ve Zlínské sportovní hale Novesta konal 9th CZECH AEROBIC OPEN CUP, kde se letos představilo 950 závodníků ze 14 států.
1. místo trio -  Bednáriková Nikola, Jaknů Terezie, Jakubů Adéla
1. místo trio – Knedlová Kamila, Vajďáková Julie, Lohynská Michaela
1. místo senior Dance – Kupcová Jana, Jahodová Klára, Cyroňová Zuzana, Štachová Michaela, Srcháčková Hana, Bačuvčíková Markéta, Mičková Anna
ROK 2014
Pohár federací 4. kolo Bratislava
2. místo Dance 15-17 let - Zuzana Cyroňová, Michaela Štachová, Anna Mičková, Jana Kupcová, Hana Srcháčková, Markéta Bačuvčíková
5. místo solo 6-8 let Klárka Zapletalová
7. místo solo 6-8 let Sophie Pečeňová
4.místo – 9-11 let Dance aerobik -  Pečeňová Sophie, Štachová Tereza, Janků Terezie, Bednáriková Nikola, Zapletalová Klára, Janíčková Klára, Jahodová Klára

 

Pohár federací 3. kolo Liberec
2. místo solo 6-8 let Klárka Zapletalová
1. místo – trio TA 12-14 let Klára Jahodová, Adéla Kubíčková, Evelína Kloková
1. místo trio TA 15- 17 let Zuzana Cyroňová, Michaela Štachová, Anna Mičková
1. místo group TA 12-14 let- Klára Jahodová, Evelína Kloková, Julie Vajďáková, Michaela Lohynská, Kamila Knedlová, Adéla Kubíčková
2. místo Dance 15-17 let - Zuzana Cyroňová, Michaela Štachová, Anna Mičková, Jana Kupcová, Hana Srcháčková
3. místo trio TA 9-11 let Nikola Bednáriková, Adéla Jakubů, Terezie Janků

2. kolo Poháru federací v Prešově 23.-24.5.2014

1. místo 15-17 let – Dance - Štachová, Cyroňová, Kupcová, Mičková, Bačuvčíková, Srcháčková
2. místo – 9-11 let Dance aerobik -  Pečeňová Sophie, Štachová Tereza, Janků Terezie, Bednáriková Nikola, Remešová Nikola, Janíčková Klára, Novosadová Eva, Jahodová Klára
3. místo Dance- 12-14 let - Jahodová, Knedlová, Lohynská, Jakubů, Fojtíková
5. místo 6-8 let solo Sophie Pečeňová
8. místo trio  9-11 let- Janíčková, Novosadová, Remešová

1. kolo Pohár Federací Brno 29.-30.3.2014

sólo 6-8 let – Klára Řezníčková – 6.místo
trio 9-11 let – S.Pečeňová, K.Řezníčková, T.Štachová – 5.místo
trio 12-14 let – K.Jahodová, A.Kubíčková, M.Vymazalová – 1.místo
trio 12-14 let – M.Lohynská, K.Knedlová, J.Vajdáková – 3.místo
group 9-11 let – A.Jakubů, E.Kloková, H.Fojtíková, E.Novosadová, N.Remešová, K.Janíčková – 1.místo
trio 15-17 let – M.Štachová, Z.Cyroňová, A.Mičková – 3.místo
trio 15-17 let – M.Bačuvčíková, J.Kupcová, H.Srcháčková – 2.místo
group 15-17 let – M.Štachová, Z.Cyroňová, A.Mičková, M.Bačuvčíková, J.kupcová, H.Srcháčková – 1.místo
dance 15-17 let – M.Štachová, Z.Cyroňová, A.Mičková, M.Bačuvčíková, J.Kupcová, H.Srcháčková – 2.místo
dance 12-14 let – K.Jahodová, A.Kubíčková, M.Vymazalová, M.Lohynská, K.Knedlová, J.Vajdáková, E.Kloková, H.Fojtíková – 4.místo


8th Czech aerobic open a MČR 2014

3.místo Sólo 6-8 let : Klára Řezníčková

3.místo trio TA 9-11 let : Pečeňová/Řezníčková/Štachová

2.místo trio TA12-14 let:Jahodová/Kubíčková/Vymazalová

1.místo trio TA 12-14 let : Lohynská/Knedlová/Vajdáková

1.místo Group TA 9-11 let : Jakubů/Kloková/Fojtíková/Novosadová/Remešová/Janíčková
2.místo trio TA 15-17 : Štachová/Cyroňová/Mičková
3.místo trio TA 15-17 let: Bačuvčíková/Kupcová/Srcháčková

1. místo Group 15-17 let: Štachová/Cyroňová/Mičková/Bačuvčíková/Kupcová/Srcháčková
2. místo Dance 15-17 let: Štachová/Cyroňová/Mičková/Bačuvčíková/Kupcová/Srcháčková
4.místo Dance 12-14 let : Jahodová/Kubíčková/Vymazalová/Lohynská/Knedlová/Vajdáková/Kloková/Fojtíková

Svou závodní premiéru si odbyly i členky tria Nikola Bednáriková / Tereza Janků / Adéla Jakubů. Zacvičily moc pěkně jen na umístění to ještě nestačilo.

ROK 2013

MČR a Open Praha 4.-6.10.2013

1. místo – ND TA Trio – Kamila Knedlová, Michalka Lohynská, Julie Vajďáková
1. místo – AG2 TA Trio – Markéta Ḅačuvčíková, Hana Srcháčková, Jana Kupcová
2. místo AG2 TA Trio – Michaela Štachová, Zuzana Cyroňová, Monika Hašpicová
1. místo AG2 TA Group – Anna Mičková, Hana Srcháčková, Jana Kupcová, Michaela Štachová, Zuzana Cyroňová, Monika Hašpicová
3. místo AG2 Dance – Anna Mičková, Hana Srcháčková, Jana Kupcová, Michaela Štachová, Zuzana Cyroňová, Monika Hašpicová, Markéta Bačuvčíková

 

 

3. kolo Pohár Federací Trnava 28.9.2013

2. místo – Dance 14-16 let:  A.Mičková, M.Hašpicová, M.Bačuvčíková, J.Kupcová, H.Srcháčková, M.Štachová
17. z 38 AG IW : K.Jahodová
20. z 38 AG IW: M.Vymazalová

2. kolo Pohár Federací Nitra 31.5-1.6.2013

2.místo – Dance 14-16 let : A.Mičková, M.Hašpicová, M.Bačuvčíková, J.Kupcová, H.Srcháčková, M.Štachov, Z.Cyroňová

3.místo  – Dance 12-14 let : K. Jahodová, M.Vymazalová, A.Kubíčková, V.Krahulíková, A.Ingrová, J.Vajďáková

ROK 2012

SPORTOVNÍ AEROBIK A TEAM AEROBIK :

Pohár federací Brno 10.4.2012

1.místo – Team aerobic group 9-11 let – M.Němcová, M.Vymazalová, A.Kubíčková, Z.Bartošová, A.Ingrová a V.Krahulíková
1.místo – Team aerobic trio 9-11 let – M.Němcová, A.Kubíčková a V.Krahulíková –
1.místo – Team aerobic trio 12-14 let – J.Kupcová, K.Jahodová, H.Srcháčková –
2.místo – Team aerobic trio 15-17 let – Z.Cyroňová, M.Hašpicová, M.Štachová –
1.místo – Team aerobic group 14-16 let
– Z.Cyroňová, M.Hašpicová, M.Štachová, J.Kupcová, H.Srcháčková a A.Mičková

Czech Aerobik Open
a Mezinárodní mistrovství ČR
3.-4.3.2012 Zlín

1.místo – Team aerobic group 9-11 let: M.Němcová, M.Vymazalová, A.Kubíčková, K.Chovancová, A.Ingrová, V.Krahulíková
2.místo – Team aerobic trio 9-11 let: M.Němcová, A.Kubíčková, V.Krahulíková
1.místo – Team aerobic trio 12-14 let: J.Kupcová, K.Jahodová, H.srcháčková
1.místo – Team aerobic trio 15-17let: Z.Cyroňová, M.Hašpicová, M.Štachová
1.místo – Team aerobic group 14-16 let: Z.Cyroňová, M.Hašpicová, J.Kupcová, H.Srcháčková, A.Mičková

Welness a Fitness

24.3 Welness Praha Petřiny 

7. místo Welness Maloši

6. místo Fitness Veloši

31.3 Luhačovice

7. místo Fitness Veloši

27.4. MČR Kladno

7. místo Fitness Veloši

19.5. Fitness Semily

7. místo Fitness Veloši

ROK 2011

SPORTOVNÍ AEROBIK A TEAM AEROBIK :

1.kolo Pohár federací Brno 3.4.2011

1. místo Team aerobik group 12-14 let – Hana Srcháčková, Anna Mičková, Michaela Štachová, Monika Hašpicová, Zuzana Cyroňová, Jana Kupcová
1. místo Team aerobik trio 12-14 let – Hana Srcháčková, Michaela Štachová, Monika Hašpicová

4. místo Team aerobik trio 12-14 let- Jana Kupcová, Zuzana Cyroňová, Kristýna Janušová
4.místo Team aerobik trio 9-11 let- Němcová Monika, Kubíčková Adéla, Vymazalová Michaela
4. místo sportovní aerobik group – Chovancová Kristýna, Ingrová Anna, Vamyzalová Michaela, Bartošová Zuzana, Jahodová Klára, Krahulíková Veronika
17. místo (z 32) sportovní aerobik Kristýna Chovancová
22. místo (z 32) sportovní aerobik Jahodová Klára
24. místo (z 32) sportovní aerobik Vymazalová Michaela
26. místo (z 32) sportovní aerobik Bartošová Zuzana
9. místo trio Jahodová Klárka, Bartošová Zuzana, Vymazalová Michaela

6th Czech Aerobic Open Cup 2011, 18.-20.3.2011

1. místo – Trio 12-14 let Team aerobik – Janušová Kristýna, Kupcová Jana, Cyroňová Zuzana
4. místo – Trio 12-14 let Team aerobik – Štachová Michaela, Srcháčková Hana, Hašpicová Monika
1. místo – Group – 12-14 let Team aerobik - Štachová Michaela, Srcháčková Hana, Hašpicová Monika, Janušová Kristýna, Kupcová Jana, Cyroňová Zuzana

5. místo – Group 9-11 let Sportovní aerobik - Chovancová Kristýna, Vymazalová Michaela, Krahulíková Veronika, Ingrová Anna, Bartošová Zuzana, Jahodová Klára

WELLNESS:

16.4.2011 Brno

1. místo -  Janušová Kristýna, Kupcová Jana, Bačuvčíková Markéta, Štachová Michaela, Srcháčková Hana, Mičková Anna, Hašpicová Monika, Kaláčová Kristýna

8. místo – Chovancová Kristýna, Michaela Vymazalová, Zuzana Bartošová, Klára Jahodová, Adéla Kubíčková, Anna Ingrová, Monika Němcová

19.2.2011 Praha

1. místo – Cyroňová Zuzana, Janušová Kristýna, Kupcová Jana, Bačuvčíková Markéta, Štachová Michaela, Srcháčková Hana, Mičková Anna, Hašpicová Monika, Kaláčová Kristýna, Valášková Anna

5. místo – Chovancová Kristýna, Michaela Vymazalová, Zuzana Bartošová, Veronika Krahulíková, Klára Jahodová, Adéla Kubíčková, Anna Ingrová, Monika Němcová

ROK 2010

SPORTOVNÍ AEROBIK A TEAM AEROBIK :

- 2. místo MČR 2010 Liberec – TA group 12-14 let

- 1. místo PF Brno 2010 – TA group 12-14 let

- 4. místo Czech aerobic open 2010 – GA group 9-11 let

- 10.místo PF Brno 2010 – GA trio 9-11 let

- 5. místo PF Nitra 2010 – GA trio 9-11 let

- 5. místo PF Nitra 2010 – GA group  9-11 let

- 5. místo PF Brno 2010 – TA trio 9-11 let

- 2. místo PF Brno 2009- TA trio 9-11 let

- 2. místo PF Brno 2009- TA group 9-11 let

- 10. místo Czech aerobic open 2009 – GA TRIO 9-11 let

WELLNESS :

1. místo – Wellness Železný Brod 20.11.2010

8. místo – Wellness Železný Brod 20.11.2010 – maloši

1. místo – Wellness Kladno 16.10.2010

10. místo – Wellness Kladno 16.10.2010- maloši

5. místo – Wellness Mladá Boleslav 26.9.2010

6. místo – Welness týmy 25.4.2010 Pardubice

OSTATNÍ ZÁVODY :

1. místo – Dance Open Drásov 5.6.2010