Face book Aerobik klub Zlín
TERMÍNY závodů FISAF na 2.pololetí 2016 najdete zde

dokumenty ke stažení pro závodní kurzy:
Kodex sportovní etiky
Registrační a přestupní řád FISAF.cz

Registrovaní závodníci v Českém svazu aerobiku dostávají registrační kartičky, jimiž prokazují možnost závodění v dané sezóně. Tyto kartičky ALIVE navíc umožňují řadu slev. Kde je možno tyto slevy uplatnit najdete na adrese http://www.alive.cz/slevy/

K 1.9. dochází ke změnám pravidel – soutěže II. a III. VT FISAF.cz jsou dvoukolové pouze v případě vyššího počtu závodníků nežli 6 – tedy 7 a více. Jinak se vždy jedná o jediné závodní kolo.

Závodnice, které budou porušovat zásady slušného chování a to především v průběhu tréninků, závodů, soustředění, ale také na veřejných sociálních sítích, nebudou naším klubem finančně podporovány a budou jim zaúčtovány skutečné náklady kurzovného, případně soustředění a nákladů souvisejících s pořízením dresů, které klub včetně trenérek poskytuje jednotlivým závodním týmům a jednotlivcům.
Stejný postup bude sjednán se závodnicemi, které nedokáží ctít klubovou kolegialitu mezi našimi týmy.
Při hrubém porušení etiky slušného chování vyloučeny bez náhrady již vložených finančních prostředků.
Zlín 1.února 2013
Za vedení Aerobik klubu Zlín
předsedkyně Sylva Košacká
místopředsedkyně Zdena Šteflová

IMG_9604Tyto kurzy jsou určeny vybraným dětem s pohybovými schopnostmi a s touhou po závodění. Nelze se do něj přihlásit, účast Vašeho dítěte je podmíněna souhlasem příslušné trenérky. Závodní kurzy existují ve věkových kategoriích 8-10, 11-13, 14-16 a 17 a víc. Náplní činnosti kurzů jsou tréninky a příprava na závody vypsané Českým svazem aerobiku (FISAF) a Mezinárodní gymnastickou federací (FIG) dle daných pravidel. Týmy pak závodí jak v individuálních soutěžích – Soutěžních Aerobic Master Classech, tak v závodech pro kolektivy – Aerobic Team Show. Ty nejlepší se pak mohou připravovat na závody sportovního aerobiku a fitness.
Účast v těchto týmech je časově i finančně nákladná záležitost, proto je nutné, aby rodiče dobře zvážili své možnosti. Závody se konají většinou v Čechách, kostýmy na závodní sestavy se pohybují v cenách 1.500 – 2.500,- Kč, jsou nutné speciální aerobní boty v ceně 1.500,- Kč (možnost objednání u pí.Šteflové) a další náklady se závoděním spojené.

Speciální kategorií jsou i Hip-Hop týmy.

trenérky:
S.Košacká, N.Šťastná, H.Odstrčilíková, K.Jahodová, N.Stavjaňová
Z. Šedivá, P. Machalíková,