Pro účely závodění v Českém svazu aerobiku a společného trénování založily GASI Team Silvie Galíkové a Aerobik klub Zlín nový sportovní klub.

Týmy a jednotlivci spolu trénují, závodí, jezdí na soustředění a i jinak společně tráví spoustu času. Nicméně “mateřské” kluby zůstaly nadále samostatnými spolky, závodníci v Aerobic Team Zlín toliko hostují. Oba kluby mají i jiné vlastní aktivity. Ve smyslu závodění však táhnou za jeden provaz.

Dokumenty ke stažení pro závodní kurzy najdete na oficiálních stránkách Českého svazu aerobiku – https://fisaf.cz/dokumenty/

Registrovaní závodníci v Českém svazu aerobiku dostávají registrační kartičky, jimiž prokazují možnost závodění v dané sezóně. Tyto kartičky ALIVE navíc umožňují řadu slev. Kde je možno tyto slevy uplatnit najdete na adrese http://www.alive.cz/slevy/

Závodnice, které budou porušovat zásady slušného chování a to především v průběhu tréninků, závodů, soustředění, ale také na veřejných sociálních sítích, nebudou naším klubem finančně podporovány a budou jim zaúčtovány skutečné náklady kurzovného, případně soustředění a nákladů souvisejících s pořízením dresů, které klub včetně trenérek poskytuje jednotlivým závodním týmům a jednotlivcům.
Stejný postup bude sjednán se závodnicemi, které nedokáží ctít klubovou kolegialitu mezi našimi týmy.
Při hrubém porušení etiky slušného chování vyloučeny bez náhrady již vložených finančních prostředků.
Zlín 1.února 2013
Za vedení Aerobik klubu Zlín
předsedkyně Sylva Košacká
místopředsedkyně Zdena Šteflová

IMG_9604Tyto kurzy jsou určeny vybraným dětem s pohybovými schopnostmi a s touhou po závodění. Nelze se do něj přihlásit, účast Vašeho dítěte je podmíněna souhlasem příslušné trenérky. Závodní kurzy existují ve věkových kategoriích 8-10, 11-13, 14-16 a 17 a víc. Náplní činnosti kurzů jsou tréninky a příprava na závody vypsané Českým svazem aerobiku (FISAF) a Mezinárodní gymnastickou federací (FIG) dle daných pravidel. Týmy pak závodí jak v individuálních soutěžích – Soutěžních Aerobic Master Classech, tak v závodech pro kolektivy – Aerobic Team Show. Ty nejlepší se pak mohou připravovat na závody sportovního aerobiku a fitness.
Účast v těchto týmech je časově i finančně nákladná záležitost, proto je nutné, aby rodiče dobře zvážili své možnosti. Závody se konají většinou v Čechách, kostýmy na závodní sestavy se pohybují v cenách 1.500 – 2.500,- Kč, jsou nutné speciální aerobní boty v ceně 1.500,- Kč (možnost objednání u pí.Šteflové) a další náklady se závoděním spojené.

trenérky:
S.Košacká, N.Šťastná, H.Odstrčilíková, K.Jahodová, J.Hořáková,
P. Machalíková,